<< Firma Profili >>

 

 

SUN TEKNİK VANA ;Konya'da Vana imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


Ürün Halkamızın İçinde ;


Kelebek Vanalar, Sürgülü Vanalar, PE Bağlantılı Sürgülü Vanalar, Yeraltı Yangın Hidrantları, Yerüstü Yangın Hidrantları, Y Tip Kontrol Vanaları, F Tip Kontrol Vanaları, Vantuzlar ile Vana Yedek Parçaları Yer Almaktadır.


Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur.


Taahhütlerini eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi, tesis, ekip ve ekipmana sahip plan firmamız müşteri memnuniyetini zirveye çıkarma hedefindedir.


Kurulduğu günden bu yana uzun vadeli, arastırmacı, yenilikçi, eğitime önem veren, yüksek verimle çalışarak % 100 müşteri memnuniyetini hedefleyen, satış öncesi ve sonrası müşteri desteği ile ilkeli ticaret yapmayı benimseyen firmamız, müşterileri ile sürekli iyi ilişkiler içinde olmayı ilke edinmiş ve çalışmalarını bu çizgide sürdürmektedir.


Ürünlerimiz; Ülkemizin yanında dünyanın pek çok ülkesine de pazarlanmaktadır.